Для дітей з особливими освітніми потребами у Інклюзивно-ресурсному центрі Канівської районної ради облаштовано кімнату для занять лікувальною фізкультурою.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту Канівської районної державної адміністрації.

Днями голова райдержадміністрації Дмитро Шелест прибув до Центру особисто оглянути облаштування кімнати та поспілкуватися з директоркою установи - Юлією Арсеєнко.

«Доступність якісної освіти є вагомою складовою та передумовою забезпечення прав та рівних можливостей у житті кожної дитини, проте найбільше цього потребують діти, які мають особливі освітні потреби. Тому сприяючи їхній якісній освіті, ми виконуємо основні положення Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю.

При більшості хвороб у дітей, лікувальна фізкультура (ЛФК) є найбільш значимим компонентом лікування, корекції та реабілітації», - зауважила Юлія Арсеєнко.

Для цих цілей, завдяки сприянню депутатів Канівської районної ради, представників ГО «Рідна Черкащина» та фінансовій допомозі спонсорів, кімнату лікувальної фізкультури Центру було обладнано сучасними тренажерами та різноманітними реабілітаційними інструментами на загальну суму 25 тис.грн.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Канівському ліцеї відкрили темну сенсорну кімнату.