Для вирішення питання щодо завершення будівництва культурного комплексу у Каневі, керівництво міста має займати більш проактивну позицію.

Таку думку висловив у коментарі журналістам «Kanos» народний депутат України Владислав Голуб, відповідаючи на запитання про те, чи відбулись якісь зрушення стосовно даного питання. Адже у березі минулого року він повідомляв, що на зустрічі з міським головою йому були озвучені дві головні проблеми Канева – завершення будівництва культурного комплексу, який розташований по вулиці Енергетиків та реконструкція центральної площі міста.

«Щодо завершення будівництва Будинку культури я неодноразово звертався до профільного віце-прем’єра, адже все впирається у фінансування. Враховуючи децентралізаційні процеси у нашій державі, позиція центральної влади полягає у тому, що цими питаннями має опікуватися безпосередньо міська влада, у якої із тих чи інших причин напевно недостатньо ресурсів для утримання цієї будівлі. Я неодноразово і письмово, і усно звертався до очільників уряду стосовно того, щоб відповідне приміщення взяти на баланс безпосередньо центральних органів. Але позиція Міністерства культури, яка була на той час і залишається зараз, полягає у тому, що це приміщення все ж таки має залишатися на балансі міської влади. За таких умов, я вважаю, що міська влада має його перепрофілювати і за рахунок створення окремих культурних об’єктів, типу кінотеатру, залучати туди інвесторів. Адже, на жаль канівчанам та мешканцям району, немає де елементарно подивитися кіно. Тож на моє переконання, для вирішення цього питання керівництво міста має займати більш проактивну позицію», - зауважив він.

Що стосується реконструкції центральної площі, про яку також йшлося раніше, то за даними нардепа, до цього часу йому так і не надали розрахунків. Хоча насправді він готовий сприяти у проведенні цих робіт, якщо є проектно-кошторисна документація.

Крім того, за словами Голуба, у їхній співпраці з місцевими органами влади були поставлені акценти на покращенні якості послуг для людей.

«Так, у минулому році спільними зусиллями ми придбали УЗД та рентген обладнання у Канівську ЦРЛ, у цьому році вже 2 млн.грн. виділено на придбання лапароскопічної стійки та системи реанімації для новонароджених. Я переконаний, що саме такі об’єкти будуть мати більшу користь для громади. А питання реконструкції центральної площі може вирішити і міська влада, адже державні ресурси ми маємо залучати на більш масштабні проекти для підтримки освітньої та медичної галузі», - резюмував нардеп.