У місті Черкаси і Черкаському районі та місті Умань застосовані графіки 3/3. Тут діють дві черги відключення: на 3 год. вимикається світло та на 3 год. вмикається.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Черкасиобленерго.

На ранок 30 листопада за розпорядженням НЕК «Укренерго» обмежено 58% потужності від загальної потреби для Черкаської області. Знеструмлено 300 тисяч 659 споживачів.

Першочергово електроживлення подається на об’єкти критичної інфраструктури: водовідведення, водопостачання, лікарні тощо. Решта розподіляється між споживачами. ПАТ «Черкасиобленерго» додало до графіків погодинних відключень електроенергії ряд споживачів та деякі об’єкти критичної інфраструктури, але це не вплинуло на їх стабільну роботу. За рахунок таких дій вдалося частково стабілізувати ситуацію у місті Черкаси та Черкаській області.

Наразі по Черкаській області діють графіки погодинних відключень 4/2. Їх принцип дії такий: дві черги зеленого графіку вимикаються одночасно на чотири год., а одна черга вмикається на дві год.

У місті Черкаси і Черкаському районі та місті Умань застосовані графіки 3/3. Тут діють дві черги відключення: на 3 год. вимикається світло та на 3 год. вмикається.

1 ЧЕРГА - ГОДИНИ ВІДКЛЮЧЕННЯ https://bit.ly/3VlnfVE

00:00-03:00

06:00-09:00

12:00-15:00

18:00-21:00

2 ЧЕРГА - ГОДИНИ ВІДКЛЮЧЕННЯ https://bit.ly/3u84Pfj

03:00-06:00

09:00-12:00

15:00-18:00

21:00-24:00

«Звертаємо вашу увагу, можливі зміни в годинах відключення/включення у графіках за розпорядженням диспетчера НЕК «Укренерго» без попередження.

Потреба у заощадженні електричної енергії залишається надважливим завданням! Просимо громадян бути свідомими та максимально зменшити використання електроприладів: вимикайте зайві електроприлади з мережі, вимикайте світло у кімнатах та приміщеннях, якщо ним не користуєтеся. Це допоможе уникнути перевантаження електромережі.

Також звертаємося до усіх підприємців з проханням обмежити підсвічування рекламних вивісок, банерів, біл-бордів, моніторів тощо, це також допоможе знизити навантаження у мережах.

Дякуємо за витримку та розуміння! Тримаємо енергетичний фронт разом!», - зазначено у повідомленні Черкасиобленерго.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що «червоний» графік відключення електроенергії застосовують сьогодні на Черкащині.