У минулі вихідні на Черкащині відбулося повернення у літо -  у денні години стовпчики термометрів фіксували небувалі у цей час 25-27º, середньодобові температури 18-20°, що на 11-13º вище кліматичної норми, а це показники серпня.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію начальника Черкаського обласного гідрометеоцентру Віталія Постриганя.

Були встановлені нові рекорди середньодобової, максимальної та мінімальної температур повітря. Така нетипова аномалія у нашому регіоні спостерігається вперше за 75 років метеорологічних спостережень.

Наразі в атмосфері домінує звичайний, західно-східний синоптичний процес який зумовлює надходження більш свіжого атлантичного повітря. Аномальне тепло «згасає», однак середньодобові температури ще вдвічі перевищують норму. Температура вночі 4-9º тепла, вдень всього 11-16°.

Атмосферний тиск зростає, що є приємною новиною, оскільки ще завтра переважатиме погожа сонячна погода, з осінніми туманами у нічні та ранкові години.

У середу все зміниться - до керування погодою приступить серія активних циклонів із Західної Європи, які зумовлять тривалий період нестійкої, з частими дощами та вітрами погоди. Стане дещо прохолодніше, але до морозів ще далеко.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на Черкащині потонув чоловік, який випав із човна.