На вихідних у міському будинку культури перед громадою міста відбувся річний звіт Канівського міського голови Ігоря Ренькаса.
Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.
У своєму виступі Ігор Ренькас висвітлив основні питання життєдіяльності Канівської ОТГ – благоустрою та роботи комунальних служб, інвестицій та підприємництва, а також розвитку освіти, спорту, культури та соціального захисту населення.
«З початку року всі структурні підрозділи та комунальні підприємства планували свою роботу з врахуванням проблем села Яблунів, яке приєдналось до нас, створивши нову адміністративно-територіальну одиницю – Канівська об’єднана територіальна громада. Важливо було, щоб яблунівці відчули, що їхні намагання об’єднатись з Каневом - правильний вибір», - зауважив Ігор Ренькас.
Так, за словами міського голови, протягом року було розроблено графік руху міського автобуса до Яблунева, проведено значний об’єм робіт по будівництву сільського водогону, відновлено меморіальний комплекс, в тому числі, виготовлено нову стелу з іменами яблунівців, які загинули під час Другої світової війни, встановлено дитмайданчик та створено комунальне підприємство «Яблунівське».
«Ми всі пам’ятаємо складну ситуацію з виплатою заробітної плати в педагогічних колективах шкіл міста у 2018 році. Враховуючи негативний досвід, вже з початку року визначили орієнтири по приведенню мережі кожної школи до оптимального варіанту, враховуючи середню наповнюваність класів учнями. До того ж, більш принципово підійшли до закріплення за кожною школою територій. Залучившись підтримкою депутатського корпусу, ми фактично встановили правила, за якими повинен організовуватись навчальний процес в загальноосвітніх закладах міста, і змогли отримати результат, який дозволив зекономити вже понад 2 млн. грн. на оплаті праці педагогів. Це не означає, що люди стали отримувати меншу зарплату. Ні! Ми просто провели реальну оптимізацію, ліквідувавши при цьому в межах 40 педагогічних ставок. Це був напружений процес. Однак ми були поставлені перед вибором: або ж ми залишаємо все як є, або оптимізуємося і вкладаємо зекономлені кошти в розвиток матеріальної частини шкіл і дитячих садків. До слова, цьогоріч з власних надходжень на проведення ремонтів та придбання обладнання в заклади освіти витрачено майже 1 мільйон 400 тисяч гривень», - пояснив Ігор Ренькас.
Поінформував міський голова й про проведену роботу в рамках благоустрою міста. Так, в 2019 році замінено ділянку каналізаційного колектора від КНС-1 в сторону «Славутича» на суму майже 430 тис. грн. Виконано ремонтних робіт тепломереж на суму в межах 600 тис. грн. Також протягом цього року за словами голови на вулицях Канева додалося близько 200 нових ліхтарів, зокрема, в районі вулиць Монастирок, Бесарабії, Князя Святослава, Садової та міського стадіону. На ці роботи витрачено в межах 450 тисяч грн.
«Стрімке розширення мереж привело нас до значних витрат за електроенергію. Прогнозовано до кінця року видатки на забезпечення електроенергією системи освітлення міста перевищать 2 млн. грн. Не знижували темпи й по облаштуванню дорожнього покриття вулиць і дворових проїздів. В цілому площа асфальтного покриття сягнула до 25 тисяч квадратних метрів. Окрім того, в поточному році ми почали запроваджувати роздільне збирання сміття, придбавши сучасний сміттєвоз та євроконтейнери. Однак це тільки початок шляху. Також замовили проект реконструкції міського сміттєзвалища», - відзначив Ігор Олександрович.
Зізнався міський голова і у власних недопрацюваннях. Це насамперед затвердження меж міста, облаштування міського кладовища, підтримка ОСББ та проведення ремонтів будинків «оргперіоду» тощо.
Користуючись нагодою канівці мали змогу поставити власні питання до голови міста. Цікавилися передовсім ремонтами доріг, самовільною забудовою прибережної смуги вздовж Дніпра в районі човнової станції та розвитком спорту в Каневі, зокрема, облаштуванням спортивного модуля «Орск».
Міський голова повідомив, що реконструкція модуля «Орск» - в планах на 2020 рік. Також він поінформував, що цьогоріч завдяки співпраці із заводом «Магніт» на міському стадіоні реконструювали систему освітлення на основному полі та тренувальному майданчику, провели заміну вікон двоповерхового спортивного модуля, здійснили реконструкцію системи теплопостачання. Сумарні капітальні вкладення в облаштування стадіону склали в межах 600 тисяч гривень.
Порушили містяни в ході звіту й питання самовільної забудови човнової станції. Нагадаємо, 7 грудня ц.р., близько 20 представників громади вийшли на акцію протесту до човнової станції, аби привернути увагу до проблем забудови берега Дніпра в Каневі. До слова, на черговому засіданні сесії Канівської міськради 19 грудня ц.р. передбачався розгляд проекту рішення «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ОК «Канівська човнова станція». Міський голова поінформував, що на сьогодні стосовно дій на човновій станції відкрито кримінальне провадження. Відтак, допіру відповідний проект рішення знято з порядку денного засідання сесії міської ради.
Своє слово сказав і виконуючий обов’язки старости села Яблунів Віктор Огороднік.
«У цьому році в Яблунів було вкладено майже 2 мільйони гривень – це рекорд в історії села за часів незалежності України», - наголосив Віктор Огороднік.
Також виступив на заході депутат міської ради Юрій Гамалій. Він, зокрема, дорікнув голові за бездіяльність в облаштуванні пляжу та рятувальної станції, відсутності намірів будівництва на ринку молочного павільйону тощо. Усі критичні зауваження Ігор Ренькас взяв до уваги та погодився - ще є, над чим працювати і владі, і громаді.
Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на наступному тижні проведуть засідання виконавчого комітету.
Як майже за копійки будувати дороги, які прослужать десятиліття.
https://www.youtube.com/watch?v=dk07ubsHJGo
***
Те, чим Ренькас та компанія займаються – ніякого відношення до перспектив розвитку не має.
Утилізація бюджета міста Канів – це більше підходить до їх бурхливої діяльності.
Офіційний пляж для місцевого електорату Ренькас та компанія зроблять на місцевій стічній канаві – на Лимарці.
Про це ж вам необачно талановитий Святелик вже рік тому довів.
А те, що потім з’ясується, що там вода по екологічним нормам – не придатна для міського пляжу , то то таке …..
Хто ж згодом Ренькаса та компанію притягне до відповідальності за утилізацію бюджета міста Канів ?!
Напередодні позачергових місцевих виборів у 2020 році , Святелик разом з Ренькасом цей пляж та і відкриють – будуть на честь свята різнобарвні кульки у небо запускати.
А місцевий електорат щасливий та натхненний у стічну канаву стрибати та шалено верещати від щастя та задоволення.
***
Жити на березі Дніпра та мати офіційний пляж на місцевій стічній канаві – це вам кара така за те, що обираєте місцевого любителя Дніпрових садів та вами кукловодять різноманітні регіонали у підпіллі.
Чудове місце для офіційного пляжу – навпроти Лисої гори.
Але Ренькас у своїх мріях бачить там стоянку для яхт.
Та, напевно, на одній з тих яхт – бачить себе.
Тому, оберете ще раз місцевого любителя Дніпрових садів – будете мати міський пляж у місцевій стічній канаві.
Тут усе логічно.
***
Як убого! …..
“430 тис. грн. Виконано ремонтних робіт тепломереж на суму в межах 600 тис. грн. Також протягом цього року за словами голови на вулицях Канева додалося близько 200 нових ліхтарів”
А де решта бюджетних грошей?
Як це де решта грошей ?!
1 млн 114 тис. грн. – на асфальт для так званого скейт-парку, який найближчі 4-и місяці буде нікому не потрібний.
http://kanos.com.ua/na-vyhidnyh-vidkryly-skejt-park-na-naberezhnij-foto/
На яхту він таки собі на колядує….
Не даремно – причал для яхт навпроти Лисої гори.
https://www.youtube.com/watch?v=NHheFPy5bzQ
***
Місто, де проживають 24.998 байдужих і неспроможних контролювати владу та використання грошей громади, заслужило цих святеликів…..Бариги і вата. Ганьба.