Днями у канівському сквері міст-побратимів, що розташований на березі озера Лимарка, було завершено черговий комплекс робіт із облаштування тут зони відпочинку для містян.

Про це повідомляє «Kanos»  із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Зокрема, було встановлено дитячий майданчик. Його в рамках реалізації проекту «Сквер міст-побратимів» минулого року особисто передав бургомістр польського міста-побратима Члухів Річард Шибайло. Доставкою дитмайданчика до Канева опікувалася ГО «Канівські соціальні ініціативи» на чолі із В.Чиж.

Комплекс виготовлений із дерева і включає в себе гойдалку, гірку та пісочницю. Поруч від дитмайданчика розташувалися дві альтанки, також виготовлені із дерева.

«Роботи із виготовлення, збору та монтажу об'єктів проводив ПП «Канівтехбуд». В цілому з міського бюджету на це було виділено 145 тис.грн. З них - 35 тис. грн. - за рахунок коштів депутатського фонду Володимира Коржова. Також плануємо тут завершити облаштування доріжки тротуарною плиткою, встановити додаткові лавки та сонячний годинник. Останній був виготовлений вже давно, в рамках реалізації «Громадського бюджету» і наразі перебуває на базі КП «Місто», чекаючи, коли буде підготовлено майданчик для встановлення», - зауважив Канівський міський голова Ігор Ренькас.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що депутати міськради звернулися до Кабміну щодо скасування тарифів на послуги із розподілу природного газу.