Завдяки активізації циклонів, дощі середини березня повністю компенсували дефіцит опадів попереднього тритижневого періоду. У нашому регіоні за 7 днів випало 36-54 мм опадів, а це 1-1,5 місячних норми.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію начальника Черкаського обласного гідрометеоцентру Віталія Постриганя.

Вже сьогодні до формування погоди приступить виступ антициклону. Сонячних годин буде більше і денна температура підвищиться до 8-13º тепла. Ніч залишиться прохолодною 0-5º тепла. Вночі та вранці можливе утворення туманів.

У вихідні 23-24 березня, у передній частині атлантичного циклону, посиляться вітри південного напрямку, що зумовить додаткове надходження тепла: вдень до 10-15º, вночі до 1-6º.

За прогностичними оцінками, новий робочий тиждень розпочнеться дощами, які принесе черговий циклон балканського походження. Температура впродовж доби 5-10º тепла.

Передумови закінчення опалювального сезону виникнуть вже в останні 3-5 днів березня, але треба враховувати прохолодні ночі та підвищену вологість повітря.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що тимчасово припиниться водопостачання у частині Канева.