Кандидат на посаду міського голови Канева Ігор Сухобрус розповів журналістами «Каnоs» про те, що планує зробити у Каневі вільну економічну зону.

«Одним із моїх проектів, над яким я зараз працюю (для цього я нещодавно їздив у Польщу на Міжнародний економічний форум), – це спроба створити на базі Канева вільну економічну зону. Це абсолютно непросто і, при можливості, це був би ідеальний варіант відродити у Каневі містоутворюючі підприємства «Магніт» і «Славутич». Давайте говорити відверто – місто депресивне. На сьогоднішній день у нас успішно працює лише колгоспний ринок, на якому безліч негараздів та скарг», – з ноткою смутку у голосі розповідає Ігор Сухобрус.

Для підтвердження своєї думки він наводить приклад Польщі, де нині є 17 вільних економічних зон. «Я думаю, що нам до Польщі ще сто років. Незважаючи на те, що 20 років назад ми возили туди полотно на продаж», – розповідає Ігор Володимирович.

Також, за словами Ігоря Сухобруса, примітним наразі у Польщі стало те, що лиша за останні роки їм вдалося побудувати сотні тисяч нових приватних будинків, що є свідчення фінансового розвитку і росту самих громадян. А можливість фінансово розвиватися громадянам – це і є головна запорука успіху держави та міста і це моє завдання у Каневі, - констатував він.