Студент Канівського вищого професійного училища здобув перемогу в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівського вищого професійного училища у Facebook.

4 квітня 2018 року на базі ДНЗ «Черкаський професійний ліцей» пройшов ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Електрозварник ручного зварювання».

У конкурсі взяли участь і представники ДНЗ «Канівське ВПУ». Честь училища захищав учень гр. 3з Коваленко Іван, під керівництвом майстра в/н Коломійця В. М. та викладача спецдисциплін Підгайного М. Я.

У змаганні з представниками професійних (професійно-технічних) навчальних закладів області канівський студент виборов заслужене І місце, підтвердивши високий рівень знань і умінь, отриманих в процесі навчання.

Диплом переможця Івану вручив начальник департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Сергій Воронов.

«Вітаємо нашого переможця і бажаємо подальших успіхів у ІІІ Всеукраїнському етапі конкурсу, який пройде у Харківській області, де учень буде захищати честь професійної освіти Черкащини», - зазначено у пості.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що канівського викладача нагородили медаллю «За відданість справі».