Колишній народний депутат України від Партії регіонів і екс-мер Черкас, який наразі перебуває в Росії, повідомив на власній сторінці у Facebook неправдиву інформацію щодо спалення Канівської ТВК.

Про це повідомляє «Каnоs», після перевірки відповідної інформації у представників місцевої ТВК.

«Буквально пару годин тому в Каневі підпалили виборчу комісію. Ви лише вдумайтеся, до виборів 2 дні – а в місті немає виборчкому! Про підпал ще не пишуть українські ЗМІ, бо, мабуть, не отримали президентський темник по освітленню ЧП. Хоча мета його очевидна», - повідомив Олійник.

Проте голова Канівської ТВК та її заступник, що знаходиться у приміщенні виборчої комісії, у телефонній розмові журналістам «Каnоs» спростували відповідну інформацію.

«Ні, члени комісії та заступник, які зараз знаходяться на місці, працюють у нормальному режимі. Якби щось таке трапилося, вони обов’язково подзвонили б мені», – повідомила у телефонній розмові голова Канівської виборчої комісії Віра Ломака. Її слова підтвердила і заступник комісії. «Ми зараз знаходимося на місці, нормально працюємо. У нас ніякого підпалу не було», – повідомила вона телефоном.

Разом з тим, як повідомив черкаському виданню Прочерк керівник прес-служби обласної міліції Дмитро Грищенко, в будівлі, де знаходиться канівський виборчком, в іншому крилі дійсно виникло замкнення мережі через її перенавантаження, але ситуація була оперативно взята під контроль.