Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко повідомив, що із 1 вересня школи запрацюють у звичному режимі.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту «Ukr.life».

Навчальний процес в Україні розпочнеться 1 вересня. Діти будуть відвідувати уроки. Не буде «віддаленого навчання», двох змін і уроків в онлайн режимі. Влада прийняла остаточне рішення щодо організації навчання дітей у навчальних закладах.

Головний санітарний лікар Віктор Ляшко в ефірі передачі «Свобода слова Савіка Шустера» розповів, що новий навчальний рік в Україні буде проходити в звичайному режимі. Зважаючи на епідемічну ситуацію, в окремих районах, які будуть визначені в «червону зону» по захворюваності коронавірусом, можливі виключення.

Суть винятків полягає в тому, що навчальні заклади будуть закриватися на карантин, якщо епідпоріг з захворюваності перевищений. До речі, нічого незвичайного в цьому немає, Віктор Ляшко нагадав, що під час епідемій грипу та ГРВІ школи в Україні закривали на кілька тижнів, щоб захистити дітей від інфекції.

«Червона зона» в цих районах, це не буде щось незвичайне, це ми вже знаємо, що таке епідпоріг. Тобто, якщо «червона зона», школа закривається на певний період часу», – розповів представник МОЗ.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що за вихідні на Черкащині додалося 45 випадків захворювання на COVID-19.