50-річний громадянин російської федерації був виявлений працівниками Звенигородського відділу Управління ДМС у Черкаській області під час відпрацювань у м. Ватутіне. Після перевірки документів встановлено, що іноземець перебуває в Україні з порушенням міграційного законодавства, не маючи наміру добровільно повернутися до країни громадянської належності.

Про це повідомляє Kanos посиланням на інформацію Міграційної служби Черкаської області.

Оскільки дозволений строк перебування на території України був перевищений громадянином російської федерації, міграційники притягнули порушника до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 203 КУпАП, стягнули штраф та прийняли рішення про його примусове повернення до рф. Самостійно покинути територію України нелегальний мігрант зобов’язаний до 18 січня 2023 року. Невиконання ним рішення в подальшому передбачає примусове видворення та заборону в’їзду.

Зазначимо, що громадяни держави-агресора з липня 2022 року мають змогу потрапити в Україну тільки за наявності поважних причин для відвідин, візи та пройшовши посилену перевірку державних служб.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що 12-річна дівчинка на Черкащині викликала поліцію, бо її матір вдарила чоловіка ножем у груди.