У Каневі через суперечності між спілками військовослужбовців досі не знають як вирішити питання із земельними ділянками АТОвцям у «Дніпрових садах».

Про це повідомляє спеціальний кореспондент «Kanos».

На останньому сесійному засіданні Канівської міської ради депутати так і не підтримали проект рішення «Про надання дозволу виконавчому комітету Канівської міської ради на розроблення містобудівної документації – детального плану територій земельної ділянки для колективного садівництва, в м.Каневі, Лівобережна промислова зона на Лівому березі р.Дніпро».

У відповідному документі мова йде про 65 тис.кв.м (або 6,5 га) земель на лівому березі Дніпра, більш відомих як «Дніпрові сади».

Голова постійної депутатської комісії з питань архітектури та будівництва, землекористування та екології Юрій Підгайний озвучив, що й цього разу комісія пропонує не приймати відповідне рішення. Натомість запропонувати голові спілки учасників АТО  Олегу Клочку прийти до спільного розуміння з іншими спілками атовців.

«Окрім того, пропоную в технічній документації закладати земельні ділянки розміром не 12 соток, як було запропоновано, а 6. Таким чином вдасться задовольнити значно більше атовців», - зауважив Юрій Підгайний.

Присутні у залі члени спілки відповіли, що всіх однаково охопити не вдасться, адже хлопці продовжують воювати і з кожним роком їх кількість зростає. Також голова однієї із спілок Олег Клочок підкреслив, що втручатися в діяльність юридичної особи є порушенням.

«Там можна буде виділити 40 земельних ділянок, а АТОвців у Каневі наразі 160 осіб. Тому, як правильно вийти із цієї ситуації досі не визначилися», - підкреслив міський голова Ігор Ренькас.

У підсумку, під час голосування за відповідний проект рішення «утрималися» 27 депутатів, а лише міський голова проголосував «за», оскільки рішення відповідає законодавству та погодження всіма необхідними структурними підрозділами міської ради.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що поведінка директора одного із міських КП викликала обурення у місцевих АТОвців (відео).