Проєкт рішення про виділення 1,3 млн.грн. з місцевого бюджету на потреби КП «Авто-Ріка» представники депутатського корпусу розглянуть під час чергового зсідання сесії Канівської міської ради, яке планують провести 25 лютого.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

На спільному засіданні за участі депутатів Канівської міської ради, представників підприємства, фінансового управління та інших структурних підрозділів виконавчого комітету обговорювали подальші перспективи роботи комунального підприємства.

«Канівський автовокзал – це не тільки господарська частина міста, а й його «ворота», фактично «візитівка» Канева. Саме до нас і від нас приїжджають та від’їжджають жителі та гості міста. Через COVID-19 у 2020 році підприємство працювало лише 3 місяці. Щоб не накопичувати борги було ухвалено рішення скоротити частину працівників. На сьогодні на автовокзалі працює лише 6 осіб – це директор, бухгалтер і технічний персонал, які підтримують підприємство. Однак, на сьогодні маємо заборгованість по зарплаті для цих 6 працівників за 4 місяці», - наголосив директор КП «Авто-Ріка» Богдан Припіяло.

За словами Богдана Припіяла, підприємство планує відновити роботу із 1 березня. Однак для цього потрібно розрахуватися з боргами, а це - понад 600 тис.грн., а також мати кошти для виплати заробітної плати. Для штату із 10 осіб це орієнтовно 1,5 млн.грн. на рік.     

Ніхто із присутніх депутатів не ставив під сумнів необхідність відновлення роботи автовокзалу.

«Усі перевізники хочуть, щоб «Авто-Ріка» запрацювала. Усім вигідно, коли квитки реалізуються через касу. Не потрібно додаткового контролю тощо», - повідомив депутат і керівник ТОВ «М+М» Євгеній Маланчев.

«Це КП насамперед потрібно людям, потрібно перевізникам. Воно потрібне нам усім», - зауважив депутат Віктор Огороднік.

Однак обранці наголошували на тому, щоб і саме керівництво КП докладало максимум зусиль, аби самостійно заробляти кошти, а не просто «сідати» на місцевий бюджет.

«Є оренда приміщень, є майданчик для паркування автомобілів. Це все може приносити дохід в казну «Авто-Ріки», - наголошували представники депутатського корпусу.

Начальник фінансового управління Галина Карпушенко повідомила, що на сьогодні в бюджеті вже винайдено можливість виділити підприємству кошти в розмірі 1,3 млн.грн.

«З них до березня «гасимо» всі борги і «Авто-Ріка» може відновити свою роботу. А по завершенню І-го півріччя проведемо аналіз роботи підприємства і або виділимо додатково ще кошти, або можливо, в КП справи підуть краще і цього буде достатньо», - зауважила Галина Карпушенко.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що депутатів міськради наприкінці лютого збирають на сесійне засідання.