Генератори, намети та теплова гармата – такий вантаж днями прибув до Канева від європейських друзів з Хелмно (Польща) та Фірзена (Німеччина).

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

«Цього разу для міста ми отримали 5 генераторів, які відразу спрямовуємо на «пункти незламності». Намети використаємо для розгортання додаткових пунктів обігріву у різних мікрорайонах Канева», — відзначив Ігор Ренькас.

Також міський голова від імені громади висловив подяку європейським партнерам та тим, хто допомагав вирішувати організаційні і логістичні труднощі під час доставки вантажу.

!Від імені громади дякуємо нашим європейським партнерам з Хелмно та Фірзена за розуміння складності ситуації та підтримку. Війна показала, що у нас є справжні друзі, які не на словах, а на ділі турбуються про українців. Також дякуємо Черкаській обласній військовій адміністрації за сприяння у вирішенні організаційних моментів. Слова вдячності за доставку вантажу висловлюємо членам спілки «Друзі Канева» та депутату міської ради Євгенію Маланчеву», —  зауважив Ігор Ренькас.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що відключення світла за «жовтим» графіком продовжує діяти на Черкащині.