Цьогоріч у межах проєкту Charity Match, який реалізується за сприянням Фонду «МХП – Громаді» та Zagoriy Foundation, у Каневі планують «оживити» місця сили за допомогою мультимедійного обладнання.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Фонду «МХП – Громаді».

Проєкт «Місця сили 360» був поданий від громадської організації «Рідна Черкащина» у Каневі. Видатні місця сили планують за допомогою мультимедійного обладнання оживити для відвідувачів. Вони розкажуть про Канівщину крізь художність та науковість, поєднають історію та сучасність.

У межах проєкту буде закуплено обладнання для зйомок в панорамі 360 і будуть проведені зйомки туристичних місць Канівщини з аудіогідом. Особливо корисним це буде для людей з вразливих категорій населення та людей з інвалідністю.

«Завдяки Charity Match вже на початку 2022 року ми почнемо реалізовувати наш проєкт «Місця сили 360». Ми спільно з ГО «РІДНА ЧЕРКАЩИНА» пройшли навчання, провели вдалу франдрейзингову компанію і додатково отримали кошти на проєкт від Фонду «МХП – Громаді», - зазначено на сторінці Агенції розвитку Канівської громади.

Проєкт партнерства Charity Match реалізується Фонд «МХП-Громаді» та Zagoriy Foundation. Він стартував влітку цього року, передбачав навчальний блок з експертами благодійного сектору та, власне, фінансування проєктів. Мета проєкту – навчити громадські організації створювати та реалізовувати ефективні фандрейзингові кампанії.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Бобрицькій громаді розповіли про діджитал-клуб «Всі свої» (фото).