13 та 14 жовтня в оновленому спортивному залі Канівської ЗОШ №4 пройшов Всеукраїнський турнір з волейболу серед дівчат середнього віку, присвячений Дню Захисника України.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію тренера-викладача Канівської районної  ДЮСШ «Колос», ДВК «Вікторія» Наталії Кузнєцової.

Відтак, у змаганнях взяли участь такі команди: Канівська районна ДЮСШ «Колос», ДВК «Вікторія», ДЮСШ «Юність» з м. Біла Церква та команди з міст Лохвиця, Буча, Чернігів.

Ігри були дуже напруженими та цікавими, дівчата показали свої уміння та волю до перемоги. На жаль, у фіналі з рахунком 1:2 команда ДВК «Вікторія»  поступилася команді з м. Біла Церква та стала срібним призером. На 3 місці – команда з м. Буча, 4 місце – команда Канівської районної  ДЮСШ «Колос»,  5 місце - команда з м. Чернігів, 6 місце - команда з м. Лохвиця.

Багато очок принесли команді канівчанки Юлія Лихошерста і Влада Губенко (ЗОШ № 1), Ліза Сасько (ЗОШ № 4). Результативно зіграли волейболістки команди Канівської районної  ДЮСШ «Колос» Влада Ломако (с. Бобриця) та Євгенія Кульшай (ЗОШ № 4). Переможці та призери нагороджені медалями від відділу сім’ї,  молоді та спорту.

Організатори вдячні приватному підприємцю Олександру Карпенку (магазин «Маркет») за надані приємні призи та солодощі для учасниць. Подяка директору ЗОШ № 4 Ірині Вербі за надання спортивного залу для проведення турніру та за підтримку волейболу у м.Канів.

Наразі учасниці команди ДВК «Вікторія» з міста Канів активно готуються до Чемпіонату України «Дитяча ліга», що стартує в листопаді цього року.

 Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Каневі розіграли відкриту Першість із волейболу.