Відповідні заходи вживаються на вимогу першого заступника голови Черкаської ОДА Дмитра Ляшова та Канівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби щодо забезпечення всіх карантинних вимог, які відповідно до законодавства передбачені «червоною» карантинною зоною.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Із 14 вересня Канів у «червоній» карантинній зоні. Не працюють заклади освіти, громадського харчування, спортивні клуби та тренажерні зали, призупинено рух громадського транспорту.

Однак, законодавством передбачено й низка інших обмежувальних заходів, а саме: призупинення роботи закладів торгівлі побутовими товарами та сфери обслуговування: перукарень, салонів краси, масажних кабінетів, ательє, майстерень тощо. На що у своїх листах на ім’я Канівського міського голови Ігоря Ренькаса вказала Черкаська ОДА та Держпродспоживслужба.

Відтак, з 00-00 год. 21 вересня ц.р. в Каневі зупиняється робота вищезазначених закладів. Відповідне рішення було ухвалено в ході позачергового засідання комісії з питань ТЕБ та НС виконавчого комітету Канівської міської ради у п’ятницю, 18 вересня.

Разом з тим, члени комісії обговорили, що Кабінет Міністрів України вніс зміни до постанови №641 від 22 липня 2020 року «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», якою передбачається зміна критеріїв, за якими, власне, визначається зонування територій на «червону», «помаранчеву», «жовту» і «зелену». Відповідно до нових змін, очікується, що в Каневі буде можливість відновити роботу шкіл, дитсадків, закладів торгівлі і запустити рух міського громадського транспорту. Однак, документ ще не оприлюднений.

Тому комісія ухвалила рішення про посилення карантинних обмежень, але погодилась зібратися в понеділок. Очікуємо, що до цього часу рішення Кабміну про внесення змін до постанови №641 вже буде оприлюднено.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на COVID-19 у Каневі захворіло вже 205 осіб – підтверджено 13 нових випадків.