Напередодні Дня визволення с. Межиріч від нацистських загарбників голова РДА Юрій Розе та голова районної ради Микола Зоць разом з головою Межиріцької ОТГ Іваном Чупилкою, головою Канівської районної організації ветеранів Володимиром Плисюком, його першим заступником Михайлом Балою, директором Канівського клубу-музею ветеранів війни і праці Володимиром Баланом відвідали Межиріцький історико-краєзнавчий музей.

Про це повідомляє «Kanos»  із посиланням на інформацію Канівської РДА.

Директор музею Григорій Марченко ознайомив присутніх з експозиціями, присвяченими визволенню земель Канівщини від німецько-фашистських загарбників. Адже цього року України буде відзначати 76-річницю від Дня визволення України від фашистських загарбників.

У музеї зібрано понад 500 експонатів та історичних артефактів про навколишні села Канівського району.

Голова районної державної адміністрації зазначив, що таку важливу справу потрібно підтримувати та розвивати, популяризувати серед населення, активно залучати учнівську молодь до співпраці.  

Григорій Марченко має надію, що історико-краєзнавчий музей – центр історії пам’яті сіл Канівщини буде одним із найкращих і найцікавіших сільських музеїв на Черкащині.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що очільник РДА та райради відвідали із робочим візитом Канівську ЦРЛ.