Очільник районної державної адміністрації Юрій Розе оглянув хід виконання ремонтних робіт та поспілкувався із робітниками дорожнього підприємства стосовно технологій, що використовуються під час ремонту автошляху.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської РДА.

За сприяння народного депутата України Олександра Скічка та голови Черкаської облдержадміністрації Сергія Сергійчука розпочато поточний ремонт дороги Т-24-04 Канів-Ліпляве-Прохорівка-Домантове-/Н-08/ за рахунок експлуатаційного утримання. Роботи виконує ПП «Канів – Граніт».

Жителі сіл Сушки та Прохорівка неодноразово зверталися за допомогою до райдержадміністрації у зв’язку критичним станом дорожнього покриття цієї дороги. Швидка допомога, ДСНС не можуть вчасно прибути для надання допомоги.

Юрій Розе зазначив, що дефекти покриття, що наразі спостерігаються, негативно впливають на безпеку дорожнього руху та комфортність проїзду. Невдовзі цю проблему буде вирішено, це дасть можливість оперативніше прибувати на виклики службам екстреної медичної допомоги, ДСНС, зніме соціальну напругу серед населення та пересічних водіїв.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Мартинівці горіла надвірна споруда (фото).