На позачерговій сесії Канівської райради, яка пройшла в закритому режимі в умовах карантинних заходів, депутати розглянули основні питання по внесенні змін до районного бюджету 2020 у зв’язку з терміновим фінансуванням протиепідеміологічних заходів для Канівської ЦРЛ та ЦПМСД.

Про це повідомляє «Kanos»  із посиланням на інформацію ВО «Черкащани» – Канів.

Депутати одноголосно підтримали звернення депутата Черкаської обласної ради Володимира Братаніча про виділення з районного бюджету 500 тис.грн. на придбання апарату ШВЛ та 80 тис.грн. на закупівлю протиепідеміологічних засобів індивідуального захисту медиків, а також за рішенням комісії ТЕБ Канівськой РДА – 60 тис.грн. на закупівлю протиепідеміологічних засобів індивідуального захисту для медичних працівників ЦПМСД.

Також райрада прийняла рішення про збільшення планових призначень за рахунок субвенції в 100 тис.грн. з бюджету Канівської міської ОТГ на потреби багатопрофільної медичної допомоги населенню в ЦРЛ.

Всі присутні депутати одноголосно підтримали пропозицію голови депутатської фракції ВО «Черкащани» Миколи Фесенка   про збільшення коштів районного бюджету у фонді надзвичайних ситуації до 200 тис.грн, та про публічне звернення районної ради до місцевих рад, підприємств та бізнесменів щодо фінансової підтримки Канівської ЦРЛ в заходах протидії поширенню коронавірусу COVID-19 на Канівщині.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що одноденний заробіток працівників виконкому перерахують на благодійний рахунок Канівської ЦРЛ.