За ініціативи міського голови працівники виконавчого комітету Канівської міської ради та її структурних підрозділів долучаться до збору коштів на першочергові закупівлі для Канівської ЦРЛ.

Про це повідомляє «Kanos»  із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Для забезпечення надання медичної допомоги хворим на захворювання, спричинене коронавірусом (COVID - 19), Канівський міський голова Ігор Ренькас звернувся до підприємств та підприємців міста і району з проханням зібрати кошти для придбання двох апаратів штучної вентиляції легень (ШВЛ) та двох кисневих концентраторів, на придбання яких потрібно близько 2 мільйонів гривень.

За інформацією Канівської ЦРЛ вже є перші благодійники: 160 тис.грн. перерахували АТ ЕМЗ «Магніт» і ТОВ «Магнітприлад», 150 тис.грн. - ТОВ «Ергопак», 10 тис.грн. надійшло від фермерського господарства Тертичного (Литвинецька ОТГ).

Свій одноденний заробіток на протидію коронавірусу перерахують і працівники структурних підрозділів виконавчого комітету Канівської міської ради. Підтримали ініціативу міського голови Ігоря Ренькаса й комунальні підприємства міста.

Долучитися і допомогти канівським лікарям рятувати наші з вами життя може кожен:

Реквізити рахунку:

Одержувач: КНП «Канівська ЦРЛ»

Код: 02005326

Банк: Філія – Черкаське обласне управління АТ « Ощадбанк» ТВБВ 10023/0165

МФО 354507

UA 193545070000026007301010016 (UAH) (Благодійні).

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що канівський міський голова закликає зібрати кошти для придбання апарату штучної вентиляції легень.