Директора одного із Канівських комунальних підприємств затримали під час спроби отримання хабара.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію прес-служби Прокуратури Черкаської області.

Як зазначається у тексті повідомлення, спільними зусиллями працівників прокуратури Черкаської області, Управління Служби безпеки України в Черкаській області та слідчого управління Головного управління Національної поліції в Черкаській області викрито на хабарництві начальника одного з комунальних підприємств міста Канів.

Чиновника затримано в порядку ст. 208 КПК України безпосередньо під час одержання неправомірної вигоди у сумі 15 тисяч гривень, які він вимагав у підрядчика за видачу актів виконаних робіт з надання автодорожніх послуг та за подальше сприяння саме цій будівельній компанії в проведенні робіт по місту.

За вказаним фактом розслідується кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди, поєднане з її вимаганням).Досудове розслідування триває, вживаються заходи щодо повідомлення особі про підозру та обрання їй запобіжного заходу.

Санкція ч. 3 ст. 368 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

За інформацією, отриманою із власних джерел, правоохоронці затримали керівника КП «Місто» Дмитра Шайдарова.