Із нагоди 946-ого дня народження Канева відбувся благодійний патріотичний захід на алеї по вулиці Захисників України.
Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.
Вздовж алеї розмістилися ятки з продукцією місцевих підприємств та крафтових виробників, виставки-продажі робіт місцевих майстрів, численні експозиції, фото-зони та майстер-класи для дітей.
Представники благодійного фонду «МХП – Громаді» надавали містянам юридичні консультації. Корисні поради для здоров’я, а також можливість виміряти артеріальний тиск та рівень цукру в крові, визначити індекс маси тіла, перевірити очний тиск тощо пропонували медики Канівського Центру первинної медико-санітарної допомоги. Зняти ж напругу після важкого робочого тижня можна було на «Психологічних посиденьках» від Канівського міського центру соціальних служб.
Завітали на урочистості з нагоди Дня міста у Канів захисники 1021 зенітно-артилерійського полку. Лише станом на сьогодні на їх рахунку 300 знищених ворожих цілей, 220 «шахедів», 80 крилатих ракет. Однак, своїх людей військові зустрічають з усією притаманною українцям гостинністю, тож частували канівців солдатською кашею.
Окрім каші для місцевої дітвори за сприяння «МХП» приготували ще й сюрприз у вигляді смаколика - солодкої вати та можливості вдосталь настрибатися на батутах.
Традиційно велику кількість глядачів зібрав виступ місцевого спортивного клубу «Івазар», які не одну сцену в Україні та за кордоном підкорили своїми талантами.
Практично на кожному місці була скринька для доброчинних внесків, адже увесь захід з нагоди відзначення 946-ї річниці від заснування Канева був спрямований на підтримку наших Збройних Сил України.
Надвечір з хвилини мовчання за загиблими воїнами розпочався благодійний концерт. Цього дня Канівську громаду також сколихнула трагічна новина – ми втратили ще одного захисника Дениса Зоріна, про що зі сцени повідомила ведуча Оксана Кириченко. Усі глядачі вшанували пам’ять полеглих за нашу незалежність.
Потому канівські артисти виконували улюблені композиції – як сучасні пісні, так і давно улюблені «шлягери», зокрема, композиції українського композитора Володимира Івасюка. Музичні дарунки лунали на фоні відеохроніки сучасних подій російсько-української війни, які не давали забути, в який час ми всі живемо і заради чого треба об’єднуватися і боротися далі.
Також з екрану на сцені звучали відео-вітання від наших військовослужбовців, а також від канівської лікарки Іванни Котурбаш, яка вже півроку бере участь у 29-тій Українській Антарктичній експедиції. Тож цими днями канівський прапор майорить за 15117 км від нашого міста, над українською антарктичною станцією «Академік Вернадський».
Родзинкою заходу цьогоріч став благодійний аукціон. Ексклюзивні речі у виконанні канівської майстрині Ольги Зоріної, зокрема, еко-торбинка (шопер), пішла «з молотка» за 1000 грн. Її придбав гість із Кропивницького. Футболку з картою України, повністю виконану вручну, придбав за 1200 грн. житель Канева. Найзапекліша боротьба тривала за третій лот – гільзу, яка в руках майстрині Альони Тимошенко перетворилася на вазу, розписану квітами бавовни. Врешті, унікальну «вазу» продали гостю з Житомира за 2300 грн.
Загалом під час заходу було зібрали 57 766 грн. З них 30215 тис. грн., які будуть передані 47 ОМБр «Магура», на ремонт автомобіля. Окремо збирали СК «Івазар» – 13323 грн., пастир Валентин та благодійна фотосесія Антоніни Белінської – 7200 грн., Альона Тимошенко – за гільзу-вазу 2300 грн., які будуть окремо передані канівських хлопцям на передовій. Світлана Орел, яка розмальовувала дітям обличчя, зібрала для військових медиків 4728 грн.
Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що близько 100 тис.грн. зібрали під час благодійного заходу у Степанцях (фото).
Фото: Канівська міська рада, Ivazar Ivazar, Andriy Parshin photography
Для такого міста і такої кількості людей сума смішна, навколишні села на своїх фестивалях більше збирають, довіри у людей до мерії і всіх працівників місцевого самоврядування не має і вже не буде. Ці локації з виїздними послугами соц.служб на тротуарі, і сміх і гріх. Культура теж вирішила, що вони зірки і люди заслуговують на унилий репертуар і пафос її діячів. Чому ж не залучити сусідні громади, колективи області, щоб розбавити роками заїжджену програму? Зате їдеш і бачиш лиця щасливих людей (Голда, Пʼяткова, Труфанова, Яворська, Ренькас-клан, Москаленко, Животова і т.д), які крутять цим містом як захочуть і такі щасливі та позитивні, що хоч до рани прикладай. Тільки нічого, що рана та під назвою Канів, вже давно загноїлась цими мікробами. Єдине, що заслуговує уваги це Івазар, і то тут заслуги міста немає.
Зробіть краще, цікавіше. В чому проблема? Критикувати завжди легше ніж щось реально робити. Захід видався досить хорошим. А от критикани з душком нажаль були, є і будуть.
Будемо сподіватися, що у місцевих дітей заявляться ь хоч якісь перспективи та ми здихаємося від Труфановскої культури шанувальників традицій любителів Дніпрових садів 2012 – з її 100 відсотковою толерантністю до будь-яких місцевих зловживань, корупції та пекельними олімпійськими змаганнями совкового рівня з кацапами – хто кого переспіває та у кого партіотичні гасла краще.
****
Кримінальна справа
Категорія справи № 697/267/23
Докладніше
http://kanos.com.ua/kanivski-sportsmeny-zdobuly-pryzovi-mistsya-na-chempionati-ukrajiny-iz-kikboksynhu-foto-2/#comment-30720
***
Чому коли звертаємося до влади, щоб провести ДЕНЬ ПЕКАРІВ, відповідають війна, не на часі. А День Канева то війна не мішає.
Останній раз у нас день села проводили коли депутатом районної ради був Олексій Грищенко.
Але вже 10 років Канівського району не має. Але є обіцянка Якименка депутата Канівської міської ради який обіцяв, що коли приєднаємося до Канева то все буде.Будуть відремоновані будинки культурів, будуть міські заходи в селах проводиться. Мела заживуть. І зажили. Школу закрили на другий день. Заходи не проводяться.
Ну то треба було прийти у Канів на день міста з плакатом «Пекарі – наш дім» і старосту прихватить з собою, бо наче й від неї залежить будуть відзначать якусь там річницю від створення такого відомого села. Чого ви ото так з дівана написуєте?
А хто повинен провести День Пекарів?
Волонтери чи відділ культури?
Таке відчуття що День Канева відбувся завдяки тому, що П’яткова цілий тиждень стояла з плакатом
“КАНІВ-НАШ ДІМ під дверима відділу культури.
І Труфанова змилостила і провела цей захід.
А якщо конкретніше то повинен прийматися якийсь план на рік де вказується коли відмічають ДЕНЬ Канева, День Пекарів і т.д.
І це не жителі повинні виходити з пропозиціями , що потрібно цей захід провести, а відповідальні особи міської ради повинні цим зайнятися, які отримують за це заробітну плату.
Точка!!!
Староста села Пекарів є членом виконкому. Чому вона не вносила пропозиції до плану на 2024 рік?
Тому, що не зацікавлена , щоб у Пекарях щось проводилося.
Тоже точка!!!
Ви такі смішні. Чесно. Є старости сіл, які по суті менеджери у своєму населеному пункті. Якщо менеджери так собі, то які питання.
Хтось із вас взагалі може назвати дату дня Пекарів?
Чи так порозганяти лайно вирішили.
Ми не знаємо коли День Пекарііів, Хмільни і т.д але ми знаємо коли ДЕНЬ ПРАПОРА та ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ. Відкриваємо сайт Канівської міської ради від 21.08.24 року де подано план заходів святкування ДНЯ ПРАПОРА ТА Дня Незалежності. Ви там не найдете жодного слова про те, які заходи будуть проведені в селах Каніської громади. Жодного слова.
А в кожному селі є староста села, діловод, директор будинку культури, художній керівник, бібліотекар.
І що якщо вони відмовляються проводити то їх ніхто не може заставити?
они що святі корови, як в Індії.
Подзвонили до знайомих.
З п’ятниці до неділі в день незалежності клуб в селі Пекарі був закритий. Ніяких заході.
Лише біля бувшої школи молодь вночі розпивала спиртні напої та заспівали гімн України.
А що важко кашу якусь зварити?
Дане питання пи піднімемо на черговій сесії Канівської міської ради.
Хтось повинен нести відповідальність за свою бездіяльність!!!
Так і скажіть, заздрите
Відповідальність за бездіяльність ?
Так ви ж несамовито смачно годуєте цього місцевого неадеквата, якій розповідає про братовбивчу війну, підписує документи щодо незаконної приватизації собору, якому 900 років, та знущається з матерів загиблих військових, надавши їм від імені громади подачку у 200 грн. на місяць.
У цього персонажа ще погоняло є – професійний любитель Днірпових садів 2012, або створювач умов комфорту та таких самих неадекватів – як він.
Ця місцева посередність ще несамовито полюбляє фотографуватися або з Воцехівським або на асфальті.
Ця місцева посередність безпосередньо відповідає за повну деградацію місцевого самоврядування та знущання з місцевої економіки та підприємців.
***
ЗУ Про місцеве самоврядування в Україні.
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/280/97-%D0%B2%D1%80#Text
Стаття 42. Повноваження сільського, селищного, міського голови.
4. Сільський, селищний, міський голова:
7) здійснює керівництво апаратом ради та її виконавчого комітету;
9) забезпечує підготовку на розгляд ради проектів програм соціально-економічного та культурного розвитку, цільових програм з інших питань самоврядування, місцевого бюджету та звіту про його виконання, рішень ради з інших питань, що належать до її відання; оприлюднює затверджені радою програми, бюджет та звіти про їх виконання;
13) є розпорядником бюджетних коштів, використовує їх лише за призначенням, визначеним радою;
5. Сільський, селищний, міський голова несе персональну відповідальність за здійснення наданих йому законом повноважень.
***
За період з 01.03.2019 по 31.03.2023 (4-и роки) державний аудит нещодавно нарахував непродуктивні (зайві) витрати коштів місцевого бюджету на 40 млн. 843 тис. гривень.
Ренькас та компанія, культоролог Труфанова, самозакоханий Святелик, носій єуропейських цінностей з відповідним діпломом Животова, ще один місцевий неадекват, який любить паркани 4-и метри заввишки на березі річки Дніпро Пяткова – старанно приховують цю інформацію щодо власних здобутків від місцевих платників податків.
Бачили, як культоролог Труфанова та коло її оточення, місцевих два вгодованих хлопчика з мікрофонами стараються ? – примітивним чином розбещують громаду, відволікають увагу місцевого обивателя від реального стану справ повної деградації місцевого самоврядування.
Докладніше :
http://kanos.com.ua/uchni-kanivskoho-vyschoho-profesijnoho-uchylyscha-vidvidaly-sud-foto/
***