Днями для учнів Державного навчального закладу «Канівське вище професійне училище» (Степанецьке відділення) було проведено «Урок справедливості» у приміщенні Канівського міськрайонного суду.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію із групи Пробація Канівщини.

Організаторами заходу були суддя у відставці Оксана Льон, старший інспектор СЮП ВП Черкаського РУП ГУНП в Черкаській області Юлія Касьянова та начальник Черкаського РВ № 2 філії Державної установи «Центр пробації» в Черкаській області Оксана Бакумець.

Під час заходу учні ознайомилися з місією суду, переглянули мультфільм на правову тематику «Кінь проти Хом’яка».

Оксана Льон розповіла про специфіку роботи судді та продемонструвала учням атрибути судової влади.

Юлія Касьянова розповіла про завдання ювенальної поліції та заходи профілактики правопорушень серед дітей. Оксана Бакумець проінформувала про функції уповноважених органів з питань пробації та порядок виконання вироків щодо неповнолітніх. Також наголосила, що пробація - це не покарання, яке застосовується замість позбавлення волі, а система, головна суть якої - безпека суспільства. Пробація не означає можливість правопорушнику уникнути покарання. Це просто більш перспективна і логічна схема виконання цього покарання, поєднана з допомогою, підтримкою, мотивацією до змін без вилучення людини з суспільства.

Наприкінці заходу учні мали змогу поставити запитання спікерам.

Діти залишились сповненими приємних вражень від проведеного уроку.

Організаторами заходу були висловлені слова вдячності директору Державного навчального закладу «Канівське вище професійне училище» Олені Волощенко, заступнику з виховної роботи Вікторії Щербак, класному керівнику 11 групи Олені Цибулько, майстру виробничого навчання Олександру Мозговому за сприяння у проведенні заходу, а студентам за їхню активність та завзяття під час заняття.

На зображенні може бути: 3 людини та текст

На зображенні може бути: 12 людей та текст

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що 39-річного ухилянта, який сам собі встановив статус батька-одинака, засуджено на Черкащині.