Канівчанин Святослав Палій виграв індивідуальну першість з підйому по штурмовій драбині у вікно учбової башти на XXV чемпіонаті України з пожежно-прикладного спорту серед юнаків.

Про це повідомив речник начальника Управління ДСНС України у Черкаській області Костянтин Проценко, інформує «Kanos».

Загалом, програма змагань, котрі пройшли минулої п'ятниці 7 липня, передбачала чотири традиційні для цього виду спорту види, підйом по штурмовій драбині у вікно учбової вежі, подолання стометрівки із перешкодами, пожежна естафета та бойове розгортання. А для канівчанина цей чемпіонат взагалі став дебютним.

«Хлопця ми помітили на обласних юнацьких змаганнях на Кубок Олексія Жирного в Золотоноші, де він попри «гливку» техніку виконання вправ, зумів перемогти більш досвідчених спортсменів», - пригадує своє перше знайомство із Канівським «самородком» Ігор Дубина, тренер збірної.

«Ми запросили його до нашої команди і після кількох зборів взяли до Харкова. Як показали змагання, не прогадали. Переконаний, якщо спортсмену вдасться повністю опанувати хитрощі цього спорту, у подальшому він зможе досягнути значних успіхів». – констатував Ігор Іванович.

Як відомо, головною метою цих змагань є сприяння розвитку пожежно-прикладного спорту і його популяризації в державі, а також через змагальний процес підвищення спортивної майстерності юних спортсменів.