Із нагоди відзначення Дня Соборності 22 січня у Каневі відбулося покладання квітів до пам’ятних знаків Героям України В’ячеславу Чорноволу та Олекси Гірника, Захисникам Вітчизни, Героям Небесної Сотні, до могил Т.Г.Шевченка та до загиблих учасників бойових дій в зоні проведення АТО/ООС.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.  

У заходах прийняли участь Канівський міський голова Ігор Ренькас, секретар міської ради Оксана П’яткова, заступники міського голови Тетяна Жівотова та Галина Москаленко, представник народного депутата Віталія Войцехівського Валентина Чиж, керівники й представники структурних підрозділів виконавчого комітету та комунальних підприємств міської ради, представники філії Канівської ГЕС на чолі з директором Василем Гринем та небайдужі громадяни.

Під час урочистостей головний спеціаліст відділу культури Костянтин Андрієнко провів екскурс віхами історії Канева, згадав про боротьбу В’ячеслава Чорновола та інших борців за єдину й неподільну Україну.

Присутні хвилиною мовчання вшанували героїв та схилили голови перед пам’яттю про загиблих за Соборність України. Після цього очільниця Шевченківського національного заповідника Валентина Коваленко згадала знаменитих борців за єдність українського народу та зазначила, що лише разом ми можемо дати відсіч недругам та ворогам, щоб у них не з’явилося бажання випробувати міць нашої країни.

«Ми дякуємо учасникам АТО/ООС, які сьогодні захищають незалежність та цілісність нашої країни від російського агресора на Сході. Я впевнена, що незабаром життя українців стане мирним, заможним та комфортним», – зазначила Валентина Коваленко.

Далі всі бажаючі мали змогу переглянути тематичний фільм «Легіон – хроніка УГА 1918-1919» у Міському будинку культури.

Також цього дня у селах Канівської громади пройшли відповідні заходи із вшанування пам’яті загиблих борців за єдину Україну.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Каневі вшанували пам’ять загиблого кіборга Анатолія Чупилки (фото).