Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складено рейтинг загальноосвітніх шкіл Черкаської області, що посіли найвищі місця у рейтингу шкіл України за підсумками ЗНО 2021 року.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію із порталу Osvita.ua.

У якості вихідних даних для укладання рейтингу загальноосвітніх навчальних закладів були використані результати зовнішнього незалежного оцінювання, отримані випускниками шкіл у 2021 році.

Школи у таблиці ранжовані за рейтинговим балом, який розрахований на підставі середнього значення балів зовнішнього незалежного оцінювання, отриманих учасниками тестування з усіх предметів ЗНО, та з урахуванням загальної кількості складених тестів випускниками кожної школи.

Відтак, канівські навчальні заклади посіли у загальному рейтингу такі позиції:

Канівська гімназія імені Івана Франка Канівської міськради Черкаської обл. – 5

Канівська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 Канівської міськради Черкаської обл. – 16

Канівська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №6 з поглибленим вивченням іноземних мов Канівської міськради Черкаської обл. – 24

Канівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 імені Т.Г. Шевченка Канівської міськради Черкаської обл. – 65

Канівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3 Канівської міськради Черкаської обл. – 125

Державний навчальний заклад "Канівське вище професійне училище" – 126

Канівський коледж культури і мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини - відокремлений структурний підрозділ університету – 195

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що 15 студентів смілянського коледжу пройдуть виробничу практику та навчання на базі Миронівської птахофабрики (фото).