Служба державної лісової охорони Канівського лісгоспу підписала угоду про співпрацю із Канівським відділенням поліції Золотоніського відділу поліції головного управління Національної поліції України.

Про це повідомляє «Kanos»  із посиланням на інформацію Канівського лісового господарства.

Під час зустрічі-погодження положення угоди було розглянуто за участю представників лісової охорони та правоохоронців – в.о. головного лісничого Інни Жили і начальника сектору превенції Канівського відділення поліції, капітана поліції Сергія Пірка.

За словами Інни Ігорівни та Сергія Миколайовича, підписання угоди про співпрацю в сфері охорони державних лісів – вимога часу. Так, у віданні Державного підприємства «Канівське лісове господарство» на сьогодні перебувають ліси, що займають територію більш як 26 тисяч гектарів.

Останнім часом почастішали випадки нападів організованих злочинних угруповань, які займаються розкраданням лісових ресурсів, збільшилася кількість порушників правил полювання – так званих браконьєрів. Чого гріха таїти – ледь не на кожному кроці доводиться спостерігати приклади неповажливого ставлення до лісу й до тих, хто охороняє і примножує зелені шати нашого краю. Тому, як показує досвід, охорона лісу стоїть на першому місці. Саме з цією метою і укладається сьогодні угода про співпрацю в сфері опіки заповідних лісів Канівщини між державною лісовою охороною та працівниками поліції.

Наразі серед основних векторів нашої спільної діяльності обидві сторони угоди вбачають проведення постійного моніторингу лісових масивів рейдовими бригадами, оснащеними транспортом та засобами відеофіксації, до яких входять і працівники державної лісової охорони, і правоохоронці. Учасники шести рейдових бригад в першу чергу проводять профілактичну роботу з тим, аби попередити протиправні дії громадян. Зрозуміло: у випадку виявлення порушників правил користування державними лісами проводяться відповідні дії щодо фіксації порушення та заходи, спрямовані на притягнення спочатку до адміністративної відповідальності, а у випадку злісних порушень – і до кримінальної відповідальності.

Світлина від ДП Канівське лісове господарство.

Світлина від ДП Канівське лісове господарство.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що вандали пошкодили декоративний фонтан у центрі Канева.