Члени «Канівської спілки учасників АТО» звернулися до керівництва області і району з вимогою посприяти у вирішенні земельних питань.

Про це інформує «Kanos» із посиланням на «Дніпрову Зірку».

Як пише видання, члени «Канівської спілки учасників АТО» звернулися із відкритим листом до керівництва області та району із вимогою терміново зібрати орендарів землі державної власності, які орендують ділянки на території Канівщини, з метою вирішення виділення землі учасникам АТО для ведення сільського господарства.

Учасники спілки зауважують, що представники місцевої влади ігнорують вимоги законодавства.

«Складається враження, що працівники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування Канівського району навмисне саботують вирішення цієї соціальної проблеми з метою підриву авторитету діючої влади, дестабілізації ситуації та збільшення соціальної напруги», - йдеться у відкритому листі.

Члени спілки наголошують, що вони захищали та продовжують захищати Україну не для якихось додаткових пільг, проте саме недотримання законодавства є основною причиною усіх негараздів в Україні.

«Вимагаємо скликати збори та терміново вирішити дане питання. В іншому випадку ми будемо змушені діяти в інший (радикальний) спосіб, на свій розсуд, на який, на нашу думку, заслуговують особи, котрі не поважають не тільки нас, а й Закони України», - підсумували члени спілки, зауважуючи, що до цього часу ставилися до представників влади максимально толерантно та із розумінням.