Сьогоднішня сесія Канівської міської ради вчергове була зірвана та ледь не закінчилась бійкою між присутніми на засіданні містянами і окремими представниками депутатського корпусу.

Про це передає спеціальний кореспондент «Kanos», що мав нагоду спостерігати за сьогоднішньою роботою депутатів.

Головним каменем у роботі канівських депутатів стало земельне питання. Зокрема, на засідання завітали канівчани, які стверджували, що раніше сесією було незаконно ухвалене рішення стосовно оренди окремих земельних ділянок у місті та вимагали його відміни. Дійшло до того, що у бік депутатського корпусу пролунало, навіть, декілька звинувачень ніби то у тому, що депутати заволоділи рядом земельних ділянок і не сплачують за них орендної плати.

Однак, як зазначив у власному коментарі депутат Канівської міської ради Володимир Варавка, відповідна ситуація, що склалася сьогодні, дуже не однозначна.

«Тут палка з двох кінців. Адже Скорина не міг включити це питання до порядку денного, оскільки не було його попереднього розгляду. Але й залишити його без уваги також не можна. Відтак, як не вчини, все одно будеш не правий», – зауважив депутат.

А тому, не дійшовши хоча б якогось консенсусу, депутати разом із присутніми на сесії містянами розійшлись, обговорення відповідного питання перемістилось до коридорів міськради.