У понеділок, 27 січня працівники лісової охорони ДП «Канівське лісове господарство», здійснюючи рейд мисливськими угіддями господарства разом із представником поліції, виявили злісного порушника-браконьєра.
Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівського лісового господарства.
Згідно з повідомленням мисливствознавця лісгоспу Михайла Хижняка, рейди з метою попередження та в разі виявлення – припинення - незаконного полювання на території мисливських угідь та інших порушень правил користування державними лісами проводяться регулярно. Приміром, за минулий рік тут було здійснено 125 рейдів, що їх здійснювали 6 рейдових бригад. Про порушення правил полювання було складено 23 протоколи, загальна сума штрафів, що їх було накладено на порушників, склала 2744 гривні.
Із початком нового року охорона державних лісів від зловмисників-браконьєрів триває. Так, з початку року шістьма рейдовими бригадами вже проведено 11 рейдів. Ліси постійно патрулюються службою державної лісової охорони. Для проведення таких заходів лісові охоронці забезпечені відповідними засобами та транспортом. До прикладу: у розпорядженні лісового патруля є спеціально обладнаний автомобіль «Форд Рейнджер». Разом із працівниками лісгоспу до рейдів долучаються і працівники Канівського відділення поліції Золотоніського відділу поліції головного управління Національної поліції України.
Прикладом результативної і злагодженої роботи охоронців лісу став рейд, що проводився у понеділок в мисливських угіддях Канівського лісгоспу: учасники патруля виявили зловмисника, який намагався полювати забороненими (браконьєрськими) методами. Порушником правил полювання виявився житель с.Межиріч (Канівський район), який розставив 15 так званих залізних петель. Злий умисел горе-мисливця розкрито та попереджено. Факт задокументовано. Відтак, порушника попередили, склавши відповідний адмінпротокол та наклавши на нього згідно з законодавством штраф на 1200 гривень.
За словами в.о. головного лісничого ДП «Канівське лісове господарство» Інни Жили, рейди із виявлення порушників правил користування державними лісами (маються на увазі і порушники правил полювання, і проведення незаконних рубок, і протипожежні заходи) будуть проводитися і надалі. Адже ця місія - одна з найголовніших серед завдань працівників лісової охорони.
Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що для школярів Канівщини провели екскурсію органами пробації та ювенальної превенції.
Та ці лісівники, самі конкретні БРАКОНЬЕРИ. Ліс вирубують незаконно, на звірів полюють. Купляють позашляховики, будують маєтки. Чи може хто не знає, чи не бачить, як живуть лісівники. Сумніваюся, що на зарплати живуть.
Там у всех рыло в пуху