Днями у Каневі зафіксували серію пограбувань крамниць - правоохоронці вважають, що здійснили зловмисники із іншого регіону.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію «Канівчанки».

Відтак, у четвер, 10 січня, злочинці пограбували магазин «Продукторія», що знаходиться на площі Героїв Майдану. «Зловмисники підняли захисні ролети, зламали замок та проникнувши в магазин,  викрали кавовий апарат»,  – зауважив начальник Канівського відділення поліції Юрій Лугін.

Через декілька днів відбулася спроба пограбувати магазин мобільних телефонів «Vodafone» по вулиці Олега Кошового. Проте на камерах відеоспостереження помітно, як злочинців щось налякало і вони втекли з місця пригоди.

Проте вже 15 січня,  зловмисники здійснили чергове пограбування магазину техномереж «F5». «Попередньо підготувавши штучний пристрій: зваривши з араматури сітку квадратної форми, злочинці жбурнули її у вікно одного із канівських супермаркетів, щоб забратися в середину, де знаходився магазин електроніки. Розбивши також двері, крадії поцупили 5 ноутбуків та один мобільний телефон»,  – пояснюють в правоохоронних органах і додають, що в усіх випадках служба охорони приїздила вчасно, тобто в межах допустимої часової норми, проте  на місці злочину нікого не було.

За інформацією працівників магазину, злочинці діяли швидко. Їм вистачило менше хвилини, щоб обчистити магазин. Середня вартість поцупленого  ноутбука складає 10 тисяч гривень.

Наразі вилучено всі матеріали з камер відеоспотережень, які знаходяться неподалік місць пригод, триває слідство.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на Черкащині припинили незаконне виготовлення та збут алкогольних напоїв.