Правоохоронці досі з’ясовують, чи постріл по автомобілю відомого київського бізнесмена на Канівщині був зроблений навмисно, чи це випадкове влучання браконьєра.

Про це пише «Kanos» із посиланням на інформацію виконуючого обов'язки начальника Канівського відділення поліції Сергія Ждана, яку він озвучив в ході інтерв’ю газеті «Віка».

Зі слів правоохоронця, в червні працівники відомства порушили кримінальне провадження за ст.296 ч.4 (хуліганство). В автомобіль київського підприємця, який їхав до себе на дачу у Прохорівку, був здійснений постріл з мисливської рушниці 12-го калібру.

«Зараз ми з’ясовуємо, було це зроблено навмисно чи це випадкове влучення браконьєром. У даній ситуації ніхто не постраждав, крім автомобіля», - повідомив Сергій Ждан. Також правоохоронці наразі намагаються встановити особу, яка здійснила постріл.

Крім того, за інформацією озвученою в ході інтерв'ю, працівники канівської поліції відкидають версію, згідно якої, в автівку стріляв снайпер, мотивуючи це тим, що снайпер стріляв би із нарізної зброї, а в даному випадку була використана рушниця.