За інформацією місцевих чиновників, протягом цього року вдалося забезпечити послугами відпочинку та оздоровлення 77% дітей шкільного віку, однак кампанія ще триває, тому показник буде більшим.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту Канівської міської ради.

Під час чергового засідання виконавчого комітету Канівської міської ради було підбито підсумки організації літнього відпочинку та оздоровлення дітей шкільного віку.

Так, за інформацією начальника відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Лариси Лебедєвої, загальна кількість дітей шкільного віку (від 7 до 17 років) в Каневі складає 2486 дітей. Станом на 25 жовтня оздоровленням та відпочинком забезпечено 1915 дітей, що складає 77%, із них дітей пільгових категорій – 1006 осіб.

Пріоритетним напрямом оздоровчої кампанії 2018 року, як і в минулі роки, є охоплення оздоровленням та відпочинком якомога більшої кількості дітей соціально незахищених категорій міста, це: діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, діти загиблих у районі проведення АТО, діти учасників бойових дій, діти внутрішньо переміщених осіб, діти з інвалідністю, діти з багатодітних та малозабезпечених сімей, діти, які перебувають на диспансерному обліку, талановиті та обдаровані діти.

Відтак, 100-%-во (15 дітей) забезпечено послугами оздоровлення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) в районі проведення АТО та на 73,2% дітей забезпечено послугами оздоровлення та відпочинку дітей із багатодітних сімей.

810 дітей відпочило та оздоровилося у 5-ти пришкільних відпочинкових таборах з денним перебуванням та оздоровчому таборі при санаторній школі-інтернаті, з них: 650 дітей в пришкільних відпочинкових таборах з денним перебуванням; 160 дітей в оздоровчому таборі при санаторній школі-інтернат. З міського бюджету на харчування дітей в пришкільних таборах використано 300,6 тис.грн. Діти забезпечувалися 2-разом гарячим харчуванням, середня вартість якого на одну дитину складала 33,90 грн.

Діти також були оздоровлені і за межами міста. За путівками центру первинної медико-санітарної допомоги направлено на оздоровлення 90 дітей. За путівками управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації направлено 19 дітей. За путівками Черкаського регіонального відділення Дитячого Фонду України – 26 дітей. У Дитячих Центрах «Артек» і «Молода гвардія» оздоровлено 27 дітей.

Всього оздоровлено відділом 44 дитини. Решта дітей оздоровлювалися за рахунок підприємств, профспілок та батьків.

Разом з тим, як зауважила Лариса Лебедєва, оздоровча кампанія триває до 31 грудня. Тож діти міста ще матимуть змогу поїхати на оздоровлення до МДЦ «Артек», обласних та регіональних санаторіїв України.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що першачкам із малозабезпечених родин вручили шкільні ранці.