У межах співпраці із 24 по 28 жовтня директор школи Валентина Мартинович, вчитель англійської мови Ірина Даценко разом з 10-ма учнями та директор школи № 4 міста Хелмно Anna Kordowska, вчителі англійської мови Maja Kukulska, Alicja Grzezczak, Katarzyna Bystron, вчителька польської мови Monika Slomka та 10 учнів долучилися до реалізації проекту «Освіта без кордонів».

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської спеціалізованої школи із поглибленим вивченням іноземних мов №6.

Протягом трьох днів учні із задоволенням брали участь у спільних англійських проектах: це і години спілкування, конкурси, вікторини, забави. А колеги обговорювали та вивчали досвід модернізації освітнього процесу, участь у програмах партнерських обмінів між українськими та польськими закладами освіти, розроблення спільних освітніх проектів.

Здійснюючи обмін, реалізувалася чітка попередньо розроблена польськими партнерами програма з ознайомлення із культурою країни, спільне проведення уроків вчителями, проведення культурних заходів, які організувала і провела Aqnieszka Szpankiewicz, обговорення подальшої співпраці з колегами з Польщі.

Під час перебування в сусідній країні учні ознайомилися з видатними історичними пам’ятками Хелмно, Торуня, відвідали інші міста Польщі.

Польські вчителі організовували різні цікаві забави для учнів завдяки яким учнівські колективи згуртувалися, діти знайшли нових друзів. Завдяки програмі партнерських обмінів учні нашої школи потоваришували з однолітками з Польщі, ознайомилися з культурою, традиціями та побутом цієї країни, адже на період перебування там їх приймали польські родини. Проведення різних освітніх заходів сприяє обміну перспективним досвідом, цікавими ідеями, застосуванню на практиці інноваційних підходів до організації освітнього процесу. Під час спілкування з однолітками в учнів  активно розвиваються мовленнєві компетенції і комунікативні навички, вони вчаться толерантно ставитися до культур інших країн.

Отже, ефективна робота нашого закладу з розвитку міжнародного співробітництва значно відкриває нові горизонти сучасній освіті міста Канева.

«Щирі слова вдячності хочеться сказати польським колегам-друзям, які з теплотою сердець, увагою ставилися до нашої делегації. Це і Viktoria Gajewska, яка опікується співпрацею між Каневом та Хелмно, Monika Rodzik- директор Європейського Центру Обміну Молоді, Janusz Napora - організатор культурних проектів. Цей проект також є одним із свідчень того, що наша міська влада підтримує і розуміє обдаровану молодь. Висловлюємо подяку за допомогу і турботу заступнику міського голови Наталії Матіновій», - зазначено у повідомленні адміністрації навчального закладу.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що канівські школярі взяли участь у міжнародному фестивалі із робототехніки.