Із нагоди Дня захисника України та до Дня українського козацтва канівські школярі взяли участь у першості міста зі стрільби з пневматичної гвинтівки серед закладів загальної середньої освіти.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

За ініціативи відділу у справах сім’ї, молоді та спорту, відділу освіти та за підтримки Канівського міськрайонного спортивно-технічного клубу ТСОУ відбулася першість міста зі стрільби з пневматичної гвинтівки серед закладів загальної середньої освіти, присвяченої до Дня захисника України та до Дня українського козацтва.

Змагання відбувалися на базі стрілецького тиру Канівської спеціалізованої школи №6 з поглибленим вивченням іноземних мов, де гостинно приймав учасників змагань викладач предмету «Захист Вітчизни» Валентин Болдовський.

У змаганнях брали участь 6 команд, зокрема: ЗОШ № 1 ім. Т.Г. Шевченка (Правдзівий Владислав, Назаренко Олег, Кісельов Володимир, Матина Надія) керівники – Кривіцький Георгій, Гурбич Володимир;  Гімназія ім. Івана Франка (Єльцов Артем, Кутах Іван, Лусков Іван, Хоменко Денис) керівник – Мартинюк Мирослав; ЗОШ № 3 (Салюк Максим, Рущинський Андрій, Євдокімов Єгор, Кучеренко Олександр) керівник – Підвисоцький Михайло; ЗОШ № 4 (Співаков Мирослав, Бузницький Олександр, Костюк Андрій, Шевченко Єгор) керівник Вдовіченко Сергій; Санаторна школа-інтернат (Хоменко Веніамін, Позивайло Костянтин, Хоменко Дмитро, Овченніков Дмитро) керівник Вдовіченко Сергій; СШ № 6 (Цьопа Вадим, Кремешний Олег, Паламарчук Максим, Боженко Денис) керівник Болдовський Валентин.

Змагання відбувалися в командному та індивідуальному заліку. Кожен учасник виконував 3 пробні постріли та 5 залікових.

У результаті напруженої боротьби в командному заліку третю сходинку з загальним результатом 125 очок посіла команда ЗОШ № 3, друге місце посіла команда ЗОШ № 4 з результатом 140 очок. Переможцем, з результатом 149 очок стала команда ЗОШ № 1 ім. Т.Г. Шевченка.

В індивідуальному заліку з результатом 40 очок третю сходинку посіла Матина Надія (ЗОШ №1 ім. Т.Г. Шевченка), другу сходинку, з результатом 43 очки посів Хоменко Веніамін (санаторна школа-інтернат), переможцем, з результатом 43 очки, але за кращою сумою додаткових показників посів Костюк Андрій (ЗОШ № 4).

Учасники та призери були нагороджені грамотами та медалями, які урочисто вручав директор Канівського міськрайонного спортивно-технічного клубу ТСОУ Бузницький Олександр.

«Проведення подібних заходів для школярів - гарна традиція до відзначення Дня захисника України та Дня українського козацтва. Думаю, що ми проводитимемо їх і надалі», - сказав головний спеціаліст відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Олександр Семенченко та подякував головному судді змагань Сергію Вдовіченку, а також керівництву Канівської спеціалізованої школи №6 з поглибленим вивченням іноземних мов за можливість проведення змагань.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що канівський школяр став срібним призером чемпіонату України.