Днями відбувся особливий день для 60-ти студентів цього Університету – випускний, якого вони чекали з особливим хвилюванням та піднесеним настроєм.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

З вітальним словом до них звернулася секретар Канівської міської ради Оксана П’яткова, яка побажала випускникам і випускницям життєвої енергії, міцного здоров'я та наснаги на новий навчальний рік. Особливого шарму святу додали привітання від вихованців дитячої театральної студії «Фенікс» та студентів Канівського фахового коледжу культури і мистецтв.

На зображенні може бути: 11 людей

Щасливі та усміхнені випускники «золотого» віку отримали сертифікати про проходження курсу навчання, грамоти, а також подарунки від міського голови і громадської організації «Спілка «Друзі Канева» м. Фірзен (Німеччина) (Freunde von Kanew).

«Ми крокуємо в ногу з часом, тренуємо пам'ять, розвиваємо інтелект, турбуємось про своє психічне та ментальне здоров'я, разом відчуваємо смак життя. Промайне літо, і у вересні зустрінемося знову», – підсумувала директорка терцентру Антоніна Петренко.

Також вона відзначила працю викладачів волонтерів, серед яких: Ольга Писарєва, Оксана Щербата, Лариса Зелененко, Олена Ладутько, Оксана Кураченко, Олена Васильченко, Вікторія Антропова-Іванова, Василь Тулін, Наталія Паскаль та Іванна Котурбаш.

На зображенні може бути: 10 людей

На зображенні може бути: 10 людей

На зображенні може бути: 8 людей

На зображенні може бути: 9 людей

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що урочисті заходи з нагоди річниці перепоховання Тараса Шевченка відбулися у Каневі (фото).