Голова РДА Юрій Розе та Канівський міський голова Ігор Ренькас зустрілися із священнослужителями міста та району, зокрема, отцями Володимиром Червонніковим, Юрієм Почтовим та Сергієм Нікітіним, щоб обговорити протиепідеміологічні заходи, яких вживатимуть на час Великодніх свят на території Канівщини.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської РДА.

Очільники району та міста звернулися до священиків з проханням утримати вірян від відвідування храмів під час відзначення Великодня цього року. Такі заходи вживаються з метою недопущення поширення коронавірусу COVID-19 на території Канівщини та забезпечення безпеки і здоров’я громадян.

Священнослужителі наголосили, що усвідомлюють всю важливість заходів в умовах поширення COVID-19 та одноголосно погодилися змінити формат проведення богослужінь. Відтак, богослужіння на Великдень у церквах Канева і району проводитимуться, але без прихожан.

Отець Володимир Червонніков, отець Сергій Нікітін, отець Юрій Почтовий разом із головою районної державної адміністрації Юрієм Розе та Канівським міським головою Ігорем Ренькасом звертаються до жителів Канівщини з проханням утриматися від відвідування соборів.

Заступник начальника Канівського відділення поліції Золотоніського відділу ГУНП в Черкаській області Василь Леонько зазначив, що біля храмів та церков буде розміщено патрулі. У разі великого скупчення людей вони проводитимуть роз’яснювальну роботу з парафіянами.

На завершення зустрічі очільники району на міста подякували священикам за розуміння ситуації, наголосивши, що влада відкрита до діалогу та співпраці.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що через пандемію коронавірусу поминальні дні на Черкащині перенесли на травень.