У понеділок, 9 листопада відбулося чергове засідання міської комісії з питань ТЕБ та НС, в ході якої вживали відповідні заходи, реагуючи на ухвалені рішення державної комісії з питань ТЕБ та НС.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

За словами керуючого справами виконавчого комітету Володимира Святелика, за період з 29 жовтня по 4 листопада в Каневі підтверджено 44 випадки захворювання на коронавірусну хворобу. З 5 листопада по 9 листопада (дані отримали лише сьогодні, оскільки в області не працював лабораторний центр) – захворіла 81 особа.

За словами головного лікаря Канівського Центру ПМСД Наталії Горьової 155 осіб на сьогодні перебувають на амбулаторному лікуванні.  

«Хворих дуже багато! Загалом уже пів Канева не мають нюху, смаку і мають субфебрильну температуру», - наголосила Н.Горьова.

До переліку обмежень, які входять до «червоної» карантинної зони державна комісія додала ще один пункт, а саме: приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які проводять діяльність у сфері громадського харчування (барів, ресторанів, кафе тощо).

Відтак, у Каневі також тимчасово призупиняють свою діяльність всі заклади громадського харчування. Дозволено працювати лише в режимі замовлення з доставкою.

Також в ході засідання комісії В.Святелик наголосив, що 6 листопада ц.р. Верховна Рада України ухвалила Закон, яким дозволяється за порушення маскового режиму накладати штрафи. Відтепер відсутність маски або її неправильне носіння в громадських місцях може коштувати порушникові у 170-255 гривень.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на Канівщині за добу COVID-19 підтвердили у 84 осіб.