Посадовими особами Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Черкаській області під час планової перевірки діяльності сектору містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та з питань цивільного захисту Канівської районної державної  адміністрації виявлено порушення.

Про це інформує «Kanos»  із посиланням на «Прочерк».

За результатами перевірки Держархбудінспекція прийняла 63 рішення щодо зупинення та скасування дії будівельних паспортів. На підставі виявлених порушень містобудівного законодавства, зокрема, прийняті рішення  щодо зупинення дії 22 будівельних паспортів та скасування дії 41 будівельного паспорта забудови земельної ділянки.

Окрім цього, документи щодо видачі містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки та паспортів прив’язки тимчасових споруд за 2015-2016 роки Управлінню на перевірку не надано.

Це обумовлено знищенням більшої частини документів, що видавались уповноваженим органом з питань архітектури та містобудування, під час пожежі влітку 2016 року, про що свідчать надана довідка та акт про пожежу.