Від БФ «МХП – Громаді» та Миронівської птахофабрики для потреб Канівської ЦРЛ вручили чергову партію допомоги - 4 кисневі концентратори на загальну суму 83 тис. грн.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на власну інформацію.

Під час передачі медобладнання медики щиро подякували за таку вчасну підтримку та наголосили, що в лікарні дійсно є нагальна потреба в кисневих концентраторах.

«На сьогодні в інфекційному відділенні в наявності 8 кисневих концентраторів і всі вони задіяні. Тому додаткові 4 однозначно дуже вчасно надійшли в лікарню та допоможуть у лікуванні пацієнтів хворих на коронавірус», - наголосила головний лікар Віра Шапошник.

Варто додати, що Канів вже понад місяць (з 14 вересня) перебуває у червоній карантинній зоні, тож місцеві медики реально потребують допомоги. Крім того, Канівську ЦРЛ віднесено до лікарень першої хвилі з лікування хворих на Covid 19, що також вимагає не лише розширення кількості ліжок, а й належної кількості необхідного медобладнання.

Минулого тижня коштом БФ «МХП – Громаді» та Миронівської птахофабрики для Канівської ЦРЛ було передано монітор пацієнта та 5 бактерицидних ламп загальною вартістю понад 100 тис. грн.

До слова, вчора дороговартісне медичне обладнання від МХП було вручено у Черкаській обласній лікарні. Так, установа отримала сучасне обладнання для ендоскопічних досліджень – відеофіброларингоскоп фірми «Карл Шторц» вартістю 580 тис. грн. Його разом із партією засобів індивідуального захисту придбали коштом агрохолдингу спільно із БФ «МХП – Громаді» у межах платформи «Спільнодія Черкащини: здолати COVID-19».

Немає опису.

Немає опису.

Немає опису.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Каневі виявили 8 нових випадків захворювання на COVID-19.