Канівський міський голова Ігор Ренькас привітав з сімдесятою річницею від дня народження ветерана футболу Василя Дмитровича Танану і вручив йому почесні грамоти від міської влади та Української асоціації футболу.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Василь Дмитрович Танана народився 21 грудня 1951 року в місті Канів. У 1969 році закінчив Канівську школу імені І. Франка № 2. З 1970 по 1972 рік проходив службу в армії у Німеччині. У 1977 році завершив навчання у Ірпінському  індустріальному коледжі. Працював на канівських підприємствах «Магніт» та «Закордоненерго», а з 1990 року у Сполучених Штатах Америки, Португалії та Іспанії.

За свою 36-річну спортивну кар’єру, яка розпочалася у 1966 році, Василь Танана встиг спробувати себе у ролі тренера та пограти у складі численних футбольних колективів. Серед яких: футбольна команда «Дніпробуд» м. Канів, футбольна команда в Німеччині (спортивна рота), команда «Капсукас» м. Капсукас (Литва), футбольна команда «Інтернаціонал» м. Сонома (штат Каліфорнія).

Впродовж 4-ох років був граючим тренером канівської футбольної команди «Магніт» (м. Канів). Став призером Чемпіонату Черкаської області з футболу та фіналістом Кубку Черкаської області.

Також він грав за ветеранські команди міст Лієрія (Португалія) та Севілья (Іспанія). Приймав участь в чемпіонаті Литовської Республіки, чемпіонаті СРСР серед ФСТ «Колос», чемпіонаті штату Каліфорнія серед команд ветеранів, а також у товариських матчах проти команд ветеранів збірної СРСР, ФК «Динамо» м. Київ, ФК «Полонія» м. Бидгощ (Польща).

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Степанецькій громаді урочисто відкрили поліцейську станцію (фото).