Днями у селі Степанці урочисто відкрили поліцейську станцію, та представили поліцейського офіцера громади, який буде обслуговувати 21 село Степанецької об’єднаної територіальної громади.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію поліції Черкаської області.

На захід завітали заступник начальника управління превентивної діяльності ГУНП в Черкаській області Олексій Прокопенко, голова громади Олександр Яременко, голова правління громадського формування «Степанецька варта» Володимир Кузевич, жителі села та мешканці навколишніх сіл.

«Проєкт «Поліцейський офіцер громади» передбачає, що офіцери перебуватимуть у громаді до 90% свого робочого часу та житимуть на її території, щоб оперативно реагувати на звернення мешканців. Звітуватимуть про свою роботу поліцейські не тільки перед своїм керівництвом, а й перед громадою», - розповів Олексій Прокопенко.

«Поліцейський офіцер стане частиною громади, це дасть йому змогу орієнтуватися на потреби місцевого населення, підтримувати постійний контакт з мешканцями, щоденно забезпечувати порядок на своїй території, своєчасно реагувати на проблеми громади та запобігати вчиненню правопорушень», - наголосив голова громади Олександр Яременко.

Після урочистого відкриття гості оглянули нове службове приміщення, де є робочий кабінети, кімната відпочинку та кімната для прийому їжі. У будівлі зроблено ремонт та підведено всі комунікації.

Поліцейський офіцер громади старший лейтенант поліції Степанець Віталій Євгенович подякував за довіру і запевнив, що буде робити все можливе, аби люди йому довіряли і відчували себе у безпеці.

Степанець Віталій Євгенович поліцейський офіцер громади Степанецької об’єднаної територіальної громади т. 0977496591.

На зображенні може бути: автомобіль та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 1 особа

На зображенні може бути: 4 людини, люди стоять, автомобіль та дорога

На зображенні може бути: 1 особа, стоїть та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 1 особа та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 15 людей, люди стоять, на відкритому повітрі та дерево

На зображенні може бути: 16 людей, люди стоять, дерево та сніг

На зображенні може бути: 1 особа та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 6 людей, люди стоять та на відкритому повітрі

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що поліцейським офіцерам Степанецької громади вручили нову службову автівку (фото).