На декількох громадських пабліках Черкащини опублікували пости із пропозицією до канівських нардепів – Олександра Скічка (197-ий виборчий округ) та Андрія Стріхарського (196-ий виборчий округ), зустрітися із мешканцями округу та медичним персоналом Канівської ЦРЛ, щоб надати детальну інформацію стосовно впровадження медичної реформи на вторинному рівні.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на пост у групі «Наша Черкащина».

«Залишився 61 день до старту медичної реформи в Каневі. Я не думаю, що її особливості повністю зрозуміли як медикам, так і пацієнтам. Наразі ми вже бачимо перші її плоди - закриється стоматологія. Куди подітися пенсіонерам, пільговим категоріям, адже не всі мають змогу користуватися послугами приватних лікарів?

Тож поки в депутатів ВРУ канікули хотілося б звичайно почути від них про медичну реформу та що вони зробили для медичного обслуговування жителів Канева та Канівського району. Їх до речі у нас два - Скічко та Стріхарський. Скічко після виборів приїжджав – обіцяв посприяти в закуплі обладнання для лікарні, але відтоді про нього більше нічого не чути. Стріхарський, здається, взагалі не знає, що частина його виборців отримує медичну допомогу в Канівській ЦРЛ.

Народні депутати є представниками мешканців округів у ВРУ і хотілося б реально побачити як вони захищають їх інтереси», - зазначено у пості.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що головний лікар Канівської ЦРЛ надала інформацію стосовно закриття стоматології.