Депутат Верховної Ради України фракції «Слуга народу» Олександр Скічко став членом групи соціалістів у Парламентській Асамблеї Ради Європи, яка підтримувала повернення делегації Росії у орган.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту «Інформатор».

До її складу від української делегації увійшли депутати від «Слуги народу» В’ячеслав Медяник, який нещодавно став фігурантом корупційного скандалу та обіцяв «порішати» питання з НАБУ та ГПУ одному зі своїх знайомих, колишній шоумен Олександр Скічко та голова комітету з питань зовнішньої політики Олександр Мережко, який не так давно замінив на посаді скандального Богдана Яременка.

Окрім членів «монобільшості» до складу групи Соціалістів, демократів і зелених увійшли депутати від «Опозиційної платформи – За життя» Юлія Льовочкіна та Олег Волошин. Вищевказана група ПАРЄ відома тим, що підтримує Росію та голосувала за повернення її делегації в склад органу.

Попередній склад місії України у Парламентській Асамблеї жорстко критикував лідера Соціалістів, демократів і зелених Ліліан Морі Паск’є за її проросійські погляди та поблажливе ставлення до країни агресора.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що канівських нардепів закликають приїхати на округ та роз’яснити особливості впровадження медичної реформи.