За поданням канівського мажоритарника Владислава Голуба на соціально-економічний розвиток Канівщини виділено майже 2 млн.грн. субвенції із державного бюджету.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із посту депутата ВРУ Владислава Голуба у  Facebook.

«Ще 19 квітня я подав на розгляд до Кабінету Міністрів України пропозиції щодо необхідності виділення субвенції з Державного Бюджету України місцевим бюджетам адміністративно-територіальних одиниц, які входять в межі мого округу», - зауважив Владислав Голуб та резюмував, що загалом на соціально-економічний розвиток мого виборчого округу 197 виділено 5 млн гривень.

Зокрема у місті Канів заплановано провести капітальний ремонт школи №6 із поглибленим вивченням іноземних мов на суму 1,1 млн.грн.

На Канівський район кошти планують направити на придбання комплекту LEGO «Середня школа» для ДНЗ в селі Бобриця (118 тис.грн.) та на придбання комплектів (наборів) засобів навчання для формування новітнього освітнього середовища у навчальних закладах Канівського району (85 тис.грн).

Окрім цього на 276 тисяч  гривень планують придбати спортивні майданчики для шкіл в селах Бобриця, Грищенці, Литвинець та Кононча.

Не оминув увагу канівський нардеп і медичні заклади. Відтак, 300 тисяч гривень направлять на придбання медичного обладнання (ліжка для пологів) для Канівської лікарні та ще 100 тисяч гривень на заміну вікон в Канівській лікарні.

Відзначимо, що у 2016 році за поданням нардепа Владислава Голуба на соціально-економічний розвиток Черкащини в межах 197 виборчого округу було залучено та реалізовано 17 млн. грн. державної субвенції, а в 2017 - 25 млн. грн. Як зазначив Владислав Володимирович, освіта й медицина - два вектори, на які держава має спрямовувати свою увагу, бо розвиваючи ці дві найголовніші галузі, ми позиціонуємо себе як державу, що дбає про своїх громадян.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що візит на Канівщину народний депутат  присвятив вивченню проблемних питань і спілкуванню з жителями.