Канівський проект зі створення «Променад-парку» здобув перемогу у І етапі конкурсу проектів програми Європейського Союзу «Мери за економічне зростання».

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Управління економічного розвитку виконавчого комітету Канівської міської ради.

В рамках ініціативи ЄС Управління економічного розвитку подало заявку на грант для реалізації проекту «Створення туристичного бізнес- простору ПРОМЕНАД-ПАРК задля сталого розвитку громади м.Канів».

Серед 103 міст-учасників конкурсу концепція проекту Канева отримала в Брюсселі високу оцінку і можливість участі в ІІ етапі відбору проектів.

Нагадаємо, що у 2017 році Канів приєднався до програми Європейського Союзу «Мери за економічне зростання» (Mayors for Economic Growth (M4EG), яка спрямована на підтримку та розвиток місцевої економіки країн «Східного партнерства», зокрема сприяння діяльності мерів та муніципалітетів на місцевому рівні задля економічного зростання, створення нових робочих місць, розвитку їх потенціалу і технічних навичок.

На підтримку проектів громад та об’єднаних територіальних громад України з населенням до 150 тисяч жителів ЄС виділяє 4,5 млн. євро. Тривалість проектів – від 18 до 48 місяців.

Наразі управління економічного розвитку розпочало підготовку відповідного проекту на грантове фінансування для участі у другому етапі відбору. Оскільки кінцевий термін подачі заявок– 7 вересня 2017 року.