У зв’язку із проведенням робіт із встановлення котла на котельні Західного району (орендованої в ПРАТ «МЗ «Магніт») міська рада планує збільшити статутний фонд комунального підприємства «Теплові мережі» на 170 тис.грн.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на опубліковані проекти рішень.

На розгляд депутатів Канівської міської ради виносять проект рішення «Про збільшення статутного фонду Канівському комунальному підприємству теплових мереж».

У пояснюючій записці керівника комунального підприємства Василя Коломійця зазначено, що у 2001 році у зв’язку з надзвичайною ситуацією, що виникла на котельні ЕМЗ «Магніт», було прийнято спільне рішення Канівською міською радою та адміністрацією заводу про будівництво нового котла ДЕВ10-14 замість котлів ПТВМ-30, які вийшли з ладу.

Дирекцією заводу було вишукано кошти в сумі 231 тис. грн., завдяки допомозі Київської міської ради (100 тис. грн..) та фінансуванням з міського бюджету 70 тис. грн., котельню було введено в експлуатацію.

У цьому ж році було створено ККПТМ – 2, яке здійснювало експлуатацію котельні. В 2004 році підприємство КПТМ – 2 було ліквідовано. При передачі основні засоби на суму 170 тис. грн. (кошти міського бюджету,  як дольова участь міської ради) з невідомих причин не були передані ККПТМ.

Для того, щоб забезпечити фінансування капітального ремонту за рахунок інвестиційного фонду в сумі 550 тис. грн. необхідно зареєструвати частку міста на основних фондах ККПТМ. Тож після капітального ремонту частка міської ради зросте до 720 тис. грн.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, яка середня заробітна плата на КП «Теплові мережі».