У Каневі, як і по всій Україні, провели протестний захід «Ні капітуляції!» щодо намірів центральної влади імплементувати «формулу Штанмаєра».

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Юрія Гамалія у Facebook.

Канівці, які вийшли до будівлі міської ради, одностайно підтримали вимоги українців до Президента, Верховної Ради України, а саме:

  1. Заборонити будь-який особливий правовий режим, що обмежує суверенітет України чи дію загальнонаціонального законодавства на окремих її територіях.
  2. Заборонити звільнення від відповідальності членів незаконних збройних формувань, які вчинили тяжкі злочини на території України. Заборонити бути обраними в органи влади для усіх членів незаконних збройних формувань чи колаборантських «адміністрацій».
  3. Заборонити добровільну передачу під контроль незаконних збройних формувань, іноземних військ чи невстановлених бойовиків будь-яких населених пунктів на території України.
  4. Заборонити утворення чи існування будь-яких недержавних чи регіональних збройних угрупувань на території України.
  5. Заборонити визнання виборів будь-якого формату на території України, яка (в тому числі увесь її адміністративний кордон) не перебуває під військовим та адміністративним контролем України.

Також було підтримано Звернення міських депутатів щодо скликання позачергової сесії міської ради.

Світлина від Юрія Гамалія.

Світлина від Юрія Гамалія.

Світлина від Юрія Гамалія.

У Черкасах всі противники капітуляції зібралися на Соборній площі. Організатором заходу виступив «Штаб супротиву капітуляції – Черкащина».

«Влада, незалежно від її імен, повинна розуміти, що військові, ветерани, волонтери і загалом патріоти не приймуть цей сценарій і в жодному разі не погодяться на капітуляцію», - запевняють учасники акції.

У руках мітингарі тримають плакати: «Задовбали фраєри формулой Штайнмайєра», «Ні капітуляції!», «Вова, біжи!».

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у знак протесту під Черкаським обласним управлінням СБУ палили шини.